Skontaktuj się z nami

Enervigo Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec, Polska

Biuro

Telefon: +48 17 788 75 92
Email: biuro@agregaty-mielec.pl

Dział handlowy

Grzegorz Kozak

Telefon: +48 17 859 90 11

Email: g.kozak@agregaty-mielec.pl

Sylwia Weryńska

Telefon: +48 17 859 90 11

Email: handlowy@agregaty-mielec.pl

Nasz zespół

Grzegorz Kozak
Dyrektor Handlowy

Telefon: +48 668 919 809

Email: g.kozak@agregaty-mielec.pl

Sylwia Weryńska
Doradca techniczno-handlowy

Telefon: +48 785 552 218

Email: handlowy@agregaty-mielec.pl

Mariusz Markiel
Dyrektor ds. Serwisu i Wdrożeń

Telefon: +48 698 142 633

Email: m.markiel@agregaty-mielec.pl

Jerzy Rakoczy
Kierownik Działu Technicznego

Telefon: +48 693 343  919

Email: j.rakoczy@agregaty-mielec.pl

Adam Żuczek
Kierownik Produkcji

Telefon: +48 698 143 063

Email: a.zuczek@agregaty-mielec.pl

Piotr Weryński
Specjalista ds. Logistyki

Telefon: +48 534 215 275

Email: magazyn@agregaty-mielec.pl

Anna Kapinos
Specjalista ds. Kard i Płac

Telefon: +48 17 788 75 92

Email: a.kapinos@agregaty-mielec.pl

Katarzyna Stefanowicz
Asystentka Zarządu

Telefon: +48 660 718 307

Email: biuro@agregaty-mielec.pl

Nasza siedziba

Oferty pracy

Miarą sukcesu Agregaty Mielec są nasi pracownicy, ludzie, którzy aktywnie włączają się w dynamiczny rozwój firmy i stanowią podstawę dla jej ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane pracą w Agregaty Mielec prosimy o kierowanie aplikacji na adres biuro@agregaty-mielec.pl

Wysyłając do nas wiadomość w sprawie podania o pracę, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Sprawdź, kogo obecnie szukamy na pracuj.pl