Problem

Zarówno Ty, jak i każdy w Twojej branży powie: jest wiele czynników, które mogą mieć negatywny wpływ na rentowność i bezpieczeństwo w prowadzeniu biznesu. Nie pozwól, by przerwa w dostawie energii była jednym z nich!

Żniwa, przechowywanie zbiorów, czyszczenie, lokalizacja krów, zbieranie jaj, dojenie – te wszystkie czynności muszą odbywać się zgodnie z terminarzem i w dużym udziale automatyzacji. A wystarczy jedna nawałnica lub fala upału by opóźnić dostawę, czy doprowadzić do śmierci tysiące zwierząt, co w praktyce oznacza narażenie Twojego biznesu i ciężko wypracowanego zysku na straty.

Ryzyko

Ryzyko jest wielowymiarowe: kosztowne opóźnienia w dostawach, zniszczenie plonów lub produktów np. mleka, a nawet dobrostan i życie zwierząt. Współpracując z wieloma przedstawicielami branży zidentyfikowaliśmy najczęściej występujące następstwa przerwy w dostawie prądu, tj.:

  • Awaria pomp wodnych, a przez to utrata wody

  • Awaria pastucha elektrycznego

Czy któreś zdarzenie może mieć miejsce w Twoim biznesie?

Rozwiązanie

Nie musisz godzić się na niepewność i zależność od choćby warunków pogodowych. Weź sprawy w swoje ręce i przygotuj z nami „plan B”. Bądź niezależny i w razie potrzeby sam generuj energię elektryczną!

Jako, że tworzysz te branże, wiesz najlepiej jak ważne jest niezawodne źródło energii. Jakość zbiorów oraz dobrobyt zwierząt zależą od tego, czy w danym momencie będziesz miał dostęp do energii elektrycznej.

Niezależność jest komfortem, na który możesz sobie pozwolić.

Od zbóż, poprzez szklarnie, po żywy inwentarz – niezależnie od branży, którą tworzysz, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Rozumiemy, że potrzebujesz wydajnego, przystępnego cenowo systemu zasilania awaryjnego, na którym będziesz mógł polegać. 30 lat w branży nauczyło nas, że nie dwóch takich samych gospodarstw rolnych. Nie boimy się zadań trudnych i niestandardowych. W ofercie posiadamy dokładnie to, czego potrzebujesz.

Lorem ipsum

Nasze agregaty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed pretium elit ut euismod vehicula. nam eu metus sit amet elit ultrices volutpat vel viverra libero. Integer id neque sit amet turpis viverra molestie.

Agregat niezabudowany

Agregat obudowany

Agregat w zabudowie kontenerowej

Agregat na przyczepie homologowanej

Agregaty specjalne

Dlaczego my?

Referencje

Opinie naszych klientów

Informacje o aktualnych projektach UE oraz przetargach prowadzonych przez Agregaty Mielec