Rozwój branży IT, to również konieczność tworzenia bezpiecznej infrastruktury, która pozwoli przechowywać i chronić dane. Tworzą ją m.in. serwerownie, obiekty zapewniające funkcjonowanie i utrzymanie mikroklimatu serwerowni. Ich stabilna praca wymaga stabilnych dostaw energii. W szczególności chodzi tu o zabezpieczenia przed skokiem lub zanikiem napięcia, co wyjątkowo wpływa na bardzo wrażliwe elementy konstrukcji pracujących w sieci urządzeń (odbiorniki typu I).

Ryzyko

Zanik zasilania zawsze wiąże się z restartem systemu i przerwaniem zachodzących w danym momencie setek procesów. Może prowadzić to do utraty rekordów danych znajdujących się w pamięci operacyjnej oraz uszkodzenia urządzeń pamięci masowej.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu rozwiązań dla Twojej branży!

Ryzykiem można zarządzać, w tym wypadku poprzez częściowe uniezależnienie się od dostaw energii elektrycznej z sieci zawodowej i wybór właściwych jednostek zasilania awaryjnego.

Rozwiązanie

Jesteśmy w stanie zaprojektować indywidualne rozwiązania na potrzeby Twojej infrastruktury IT. Gwarancja działania z najwyższą wydajnością spełniającą wysokie wymogi i normy jest tym co charakteryzuje nasze jednostki.

Zapewniamy Ci potrzebną moc w trybie ciągłej gotowości i umożliwiamy funkcjonowanie urządzeń i obiektów bez zagrożeń ze strony zaniku napięcia lub utraty dostępu do prądu. Przy współpracy z producentem zasilaczy UPS, każdorazowo tworzymy dedykowany projekt implementacji zasilania awaryjnego dla Twoich potrzeb. Proponowana przez nas topologia dostosowana jest do klasyfikacji Tier oraz spełnia wymogi normy TIA-942.

Odpowiadamy za dobór i właściwie zaprojektowane systemy dla zapewnienia ciągłej mocy krytycznej i maksymalnej wydajności nieruchomości na rzecz bezpieczeństwa ich użytkowników.

Nasze agregaty

Poznaj nasze gotowe rozwiązania, jednostki które zapewnią Ci odpowiednie standardy w obsłudze systemu zasilania awaryjnego dla Twojej organizacji.

Agregat niezabudowany

Agregat obudowany

Agregat w zabudowie kontenerowej

Agregat na przyczepie homologowanej

Agregaty specjalne

Dlaczego my?

Referencje

Opinie naszych klientów

Informacje o aktualnych projektach UE oraz przetargach prowadzonych przez Agregaty Mielec