Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

W zależności od indywidualnych wymagań technicznych oraz liczby przepracowanych motogodzin, na przegląd agregatu składa się szereg czynności serwisowych (m.in. wymiana materiałów eksploatacyjnych silnika oraz sprawdzenie systemu startu / zatrzymania silnika). Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zespołów prądotwórczych odbywa się na miejscu u klienta.

Centrum monitorowania

Wszystkie wyprodukowane przez nas agregaty prądotwórcze mogą zostać objęte opieką naszego Centrum Monitorowania. Jednostki przyłączone do naszego systemu nadzorującego za pomocą modemu GSM, karty LAN lub Internet Bridge monitorujemy całodobowo – wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo energetyczne Twojej placówki niezależnie od pory dnia i nocy.

Program stałej opieki serwisowej

W ramach programu, klient, który zakupił i serwisuje agregat, otrzymuje dostęp do doradztwa technicznego na czas trwania umowy. Ta usługa jest realizowana przez przypisanego pracownika do obsługi konkretnego urządzenia.

Modernizacja rozdzielnic niskiego napięcia

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy szereg dodatkowych usług specjalistycznych. W wyniku zwiększonego zapotrzebowania na energię sytuacja wymaga często modernizacji posiadanej infrastruktury zasilania. W ramach usługi modernizacji rozdzielnic nn wykonujemy m.in.: przebudowę systemu przełączania na automatyczny, rozbudowę o nowe źródła zasilania i doposażenie w nowe sekcje odbiorów.

Magazyn części zamiennych

Jako producent agregatów prądotwórczych dysponujemy magazynem oryginalnych części zamiennych. Współpracując z naszą firmą czas oczekiwania na ich pozyskanie skraca się do minimum.

Oops...
Slider with alias wspolpraca z nami mobile not found.

Referencje

Opinie naszych klientów

Informacje o aktualnych projektach UE oraz przetargach prowadzonych przez Agregaty Mielec