17 788 65 56
logo
Agregaty prądotwórcze

Agregaty mobilne rozwiązują problem bezpieczeństwa zasilania dla wielu obiektów dzięki możliwości szybkiego przemieszczania pomiędzy nimi.

Montowane są na homologowanych przyczepach jednoosiowych (DMC 1600 kg) lub dwuosiowych (o DMC do 3500 kg), i przystosowane do holowania przez samochody typu pick-up lub ciężarowe. Zastosowanie wymiennych zaczepów (kulowy / oczkowy) i dyszli o regulowanej wysokości sprzęgu czynią je urządzeniami uniwersalnymi.

Agregaty w obudowie wyciszonej posadowione na przyczepach homologowanych, przeznaczone do holowania przez samochody osobowe i ciężarowe.

Agregat zabudowany na samochodzie ciężarowym. Wyjątkowo niski poziom hałasu, niezawodność konstrukcji i łatwość obsługi stawia je w światowej czołówce tego typu produktów.

Pierwszym etapem produkcji jest przebudowa pojazdu – wnętrze (ściany, sufit i drzwi boczne) jest wyciszane grubą warstwą (do 150 mm) wełny mineralnej, osłoniętą specjalną blachą perforowaną. Podłoga jest wzmacniana grubą sklejką i pokryta wykładziną przeciwpoślizgową. Specjalna konstrukcja kanałów doprowadzających powietrze pozwala zmniejszyć poziom hałasu w układzie ssania i przewietrzania wnętrza. Agregat jest zasilany z oddzielnych zbiorników paliwa umieszczonych na zewnątrz pojazdu. Układ sterowania i szafy odbioru mocy są dostępne po otwarciu drzwi tylnych.


Copyright © Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o 2014
Projekt i realizacja MCdesign